fbpx

Pokoje

Zarezerwuj swój pobyt online

Możesz w łatwy sposób sprawdzić dostępność pokoi oraz dokonać rezerwacji online dzięki prostemu formularzowi rezerwacji. Regulamin hotelu oraz zasady płatności znajdziesz w dolnej części strony w stopce. Jeśli masz pytania zachęcamy do kontaktuj z recepcją – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pokój jednoosobowy standard

Standardowy pokój jednoosobowy z tradycyjnym wyposażeniem solidnego hotelu klasy business. Idealny na krótki pobyt w dobrych warunkach za rozsądną cenę! Komfortowe łóżka typu kontynentalnego (materac plus miękka baza)!

Wyposażenie

Pokój dwuosobowy double

Pokój dwuosobowy typu double (duże łóżko) lub twin ( 2 oddzielne łóżka ) po modernizacji. Świetny stosunek jakości do ceny.

Wyposażenie

Pokój dwuosobowy ekonomiczny

Ekonomiczny pokój dwuosobowy typu twin (2 oddzielne łóżka). Idealny dla wszystkich, którzy decydują się na krótki pobyt w Łodzi z okrojonym budżetem.

Wyposażenie

Pokój dwuosobowy standard

Standardowy pokój dwuosobowy o niestandardowych rozmiarach – 26m2! To dużo więcej niż spotkasz w większości hoteli i na pewno nie za taką cenę! Wyposażenie standardowe dla dwugwiazdkowego hotelu. Duża łazienka z prysznicem lub z prysznicem i wanną. Przestronność pokoju i ogromna szafa wnękowa zachęca do dłuższych pobytów i daje komfort przestrzenny, tak rzadki w hotelach ekonomicznych! Część pokoi posiada zasłony zaciemniające.

Wyposażenie

Pokój typu studio

Przestronny i komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch pomieszczeń (salon i sypialnia) oraz dużej łazienki wyposażonej w wannę i kabinę prysznicową oraz umywalkę. Dodatkowo w każdej łazience zainstalowany jest bidet – to w Polsce ciągle rzadkość! Idealny na pobyty rodzinne. Okna wyposażone w zasłony zaciemniające!

Wyposażenie

Mini-apartament

Mini-apartament (36m2) z salonem i sypialnią oraz dodatkową toaletą. Salon wyposażony m.in. w skórzaną sofą, biurko i lodówkę. Sypialnia z komfortowym łóżkiem kontynentalnym 180cm, stolikiem i krzesłami. Łazienka 10m2 z wanną jacuzzi, kabiną prysznicową z biczami wodnymi, toaletą i bidetem. Okna wyposażone w zasłony zaciemniające.

Wyposażenie

Verified by MonsterInsights