fbpx

Hotel Mazowiecki Łódź Czytaj więcej Galanty łódzki hotel w centrum miasta z klimatem miejskiego folkloru,
polską gościnnością i domową kuchnią!
Bądź gość w dobrej cenie! Czytaj więcej Pokoje w różnych przedziałach cenowych od klasy economy do komfortowego apartamentu.

Restauracja

Restauracja „Przystanek Smaku” to przede wszystkim miejsce, gdzie zjesz do syta w dobrej cenie! Możesz zrobić sobie tu „przystanek” na chwilę relaksu w kameralnej atmosferze lub zaprosić gości na przyjęcie zaprojektowane wedle Twoich życzeń.

Hotel Mazowiecki

To wygodny i zadbany hotel klasy ekonomicznej w ciekawym punkcie Łodzi! Pokoje w różnych przedziałach cenowych od klasy economy do komfortowego apartamentu. Nasz obiekt wiele zyskuje na swojej lokalizacji, która łączy możliwość wytchnienia od śródmiejskiego zgiełku i doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum.

Bezpłatny parking

Parking na 35 miejsc – gratis dla naszych gości!

Smaczne domowe jedzenie

Restauracja „Przystanek Smaku” serwująca pyszne śniadania, obiady i kolacje!

Od nas wszędzie blisko

Nasz obiekt wiele zyskuje na swojej lokalizacji, która łączy możliwość wytchnienia od śródmiejskiego zgiełku i doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum.

Hotel z historią

Hotel Mazowiecki to też część historii naszego wyjątkowego miasta. Powstał w 1973 roku jako zaplecze dla łódzkich włókniarek zakładów Polmerino. To u nas spędził prawie rok Jerzy Hoffman pracując nad swoją wersją słynnej „Trędowatej”, co uwiecznił na wpisie do księgi pamiątkowej hotelu.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Verified by MonsterInsights