Hotel Mazowiecki Łódź
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57
zadzwoń do nas:
+48 690 999 270

Hotel Mazowiecki Łódź to wygodny i zadbany hotel klasy ekonomicznej w ciekawym punkcie Łodzi!

Hotel posiada 105 pokoi z ogólną ilością 200 miejsc noclegowych. Pokoje jedno- , dwu- ,  trzy- i czteroosobowe oraz  mini apartament. Pokoje w różnych przedziałach cenowych od klasy economy do komfortowego apartamentu.

Hotel wiele zyskuje na swojej lokalizacji, która łączy możliwość wytchnienia od śródmiejskiego zgiełku i doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum. Kilka pobliskich ulic prowadzi bezpośrednio na deptak ulicy Piotrkowskiej. Blisko stąd również na ul. Ogrodową, gdzie od wczesnego poranka do późnej nocy działają obiekty handlowe i rekreacyjne, skupione w centrum Manufaktura. To również doskonałe miejsce dla kibiców i wielbicieli widowisk, organizowanych w położonej o kilka minut ATLAS ARENIE, lub wystawców targowych i odwiedzających pobliskie Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Jednak najważniejsze jest to, że spotkasz tu profesjonalną i gotową spełnić Twoje wszystkie potrzeby obsługę jakiej inne hotele mogą nam tylko pozazdrościć!

Baza hotelu:

  • 105 wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych (w tym typu studio i 1 apartament)
  • restauracja serwująca pyszne śniadania, obiady i kolacje!
  • bar 24h
  • 2 sale konferencyjne
  • parking na 50 miejsc – gratis dla naszych gości!
  • internet wifi w całym obiekcie – gratis dla naszych gości!

SALE KONFERENCYJNE

Hotel Mazowiecki to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale także profesjonalne sale konferencyjne. Doskonała infrastruktura noclegowa i konferencyjna pozwala dobrze wypocząć po pracowitym szkoleniu lub konferencji. Kompleksowa obsługa daje możliwość do organizowania szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu. Hotel posiada 2 sale konferencyjne o pojemności do 60 osób. 


Hotel Mazowiecki Łódź